• MŠ v Jame 3

• Pre deti a rodičov

• Milí rodičia, starí rodičia, priatelia!

Dovoľujeme si Vás touto formou osloviť a požiadať o možnosť darovania 2% z  vašich daní prostredníctvom OZ Rada rodičovského združenia Spartakovská 5, Trnava. Takýmto spôsobom pomôžete aj Vy a Vaši známi prispieť  k zlepšeniu materiálnych podmienok materskej školy, ktoré vaše dieťa navštevuje.

AKO DAROVAŤ 2%  zaplatenej dane pre deti MŠ?

Ak ste ZAMESTNANEC

1. Vypísaním formulár VYHLÁSENIE, ktorý dostanete od triednej učiteľky.
            2. K formuláru treba doložiť tlačivo  POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE od zamestnávateľa .

Ak ste FYZICKÁ OSOBA

1. V daňovom priznaní pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane v prospech 1 prijímateľa (typ A VIII. Oddiel priznania, typ B XII. Oddiel priznania). Prefotenú časť oddielu prosíme priniesť do MŠ. Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť:

Obchodné meno alebo názov:

Rada rodičovského združenia

Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo:

Spartakovská 5, 91701 Trnava

Právna forma:

Občianske združenie

Identifikačné číslo (IČO/SID):

Ak ste PRÁVNICKÁ OSOBA

1. V daňovom priznaní pre právnické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane v prospech 3 prijímateľov (IV. časť priznania). Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť sú uvedené v texte ak ste fyzická osoba.

Tlačivá si môžete stiahnuť aj z webovej stránky ZŠ s MŠ Spartakovská 5, Trnavaspartakovska.edupage.sk

Za darovanie 2% daní ďakujeme.