• Oznamy

• Projekt Západoslovenského múzea

• 28.05.2015 13:15
        • projekt
        • Projekt Západoslovenského múzea sa uskutočnil na našej škole 20. mája. Žiaci robili priestorové práce, maľovali Múzeum, zaznamenávali a vyhľadávali faktografické a historické údaje o tejto významnej budove. Najmä menší žiaci si prezreli niektoré expozície Múzea a azábavnou a primeranou formou spoznali tento objekt.

Chlapci z 8.A, Adam Boledovič, Branislav Bukovec, Oliver Krokvica a Adrián Maron zhotovili model budovy, ktorá bude reprezentovať našu školu pri prezentácii v meste. Prílohou bude minikronika, ktorú zostavili žiaci 9.A. Vydarené výtvarné práce dokreslia pohľad detí rôznych ročníkov na túto interesantnú budovu.

Ďakujeme tr. učiteľkám a učiteľom, ktorí radou i usmerňovaním prispeli k splneniu ciela Projektu, spoznávať históriu rodného mesta pri príležitosti 777. výročia vyhlásenia za kráľovské mesto.