• Florbal

• Dňa 27.2.2024 sa konalo finálové okresné kolo vo florbale chlapcov ZŠ. Našu školu reprezentovali žiaci druhého stupňa : Baláž, Bašnák, Gašparovič, Markovič, Masarovič, Sekera, Slovinský, Ševeček, Uličný a Vonšák. Chlapci sa umiestnili na peknom 3. mieste. K úspechu im gratulujeme.

• Šaliansky Maťko

• Dňa 22.2. sa v Centre voľného času Kalokagatia konalo okresné kolo recitačnej súťaže Šaliansky Maťko. Našu školu reprezentovali dve žiačky, Ninka Krajčovič (5.A) a Emka Mosná (6.D). Emka Mosná sa zároveň umiestnila na peknom 3.mieste. K úspechu jej gratulujeme.

• Detský čin roka - ocenenie

• OZ detský čin roka udelila poďakovanie za účasť v celoslovenskom projekte Detský čin roka 2023, ktorý sa konal pod čestnou záštitou prezidentky Slovenskej republiky pani Zuzany Čaputovej a pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Poďakovanie získal Dávid Tóth, žiak 7.B. za nezištnú pomoc staršej pani omylom zamknutej v areáli botanickej záhrady v Trnave.